serwis obiadowy Mariefleur Villeroy & Boch

Porcelana i inne elementy garnituru stołowego zawsze sprawdzają się jako pomysł na ślubny upominek. Jeśli poszukujecie czegoś na elegancki prezent, który przetrwa próbę czasu i będzie towarzyszył małżeństwu w najpiękniejszych momentach wspólnego życia – zarówno podczas rozmaitych uroczystości, jak i na co dzień – z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok kolekcji Mariefleur marki Villeroy & Boch. Stylowa zastawa stołowa spodoba się parom, które doceniają jakość produktów i lubią otaczać się pięknymi przedmiotami codziennego użytku.

Mariefleur Villeroy & Boch

Romantyczny styl

Serwis obiadowy Mariefleur ozdobiony jest nietypowym motywem kwiatów polnych. Stół zaaranżowany w tak romantycznym, delikatnym stylu sprawia, że łatwo odtworzyć atmosferę letnich popołudni spędzonych w ogrodzie, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Radosne, ale nie nazbyt nachalne barwy sprawdzą się także w trakcie podawania śniadań – nawet w przypadku eleganckich, proszonych spotkań przy stole. Pod tym względem pełna uroku kolekcja Mariefleur Villeroy & Boch jest naprawdę uniwersalna.

Świeże spojrzenie w najnowszych trendach designerskich

Jeszcze do niedawna nowoczesny styl dekoracyjny kojarzył nam się niemal wyłącznie z oszczędnością formy i chłodną elegancją. Najwidoczniej jednak designerów znużyła geometria i surowe piękno. Ostatnimi czasy w sztuce użytkowej widoczny jest wyraźny zwrot w kierunku tego, co kojarzy nam się z ciepłem domowego ogniska. Stąd wzięły się pękata forma naczyń Mariefleur i ich nietypowe zdobienie. Szybko okazało się, że eksperyment z polnymi kwiatami to strzał w dziesiątkę! Na międzynarodowym rynku designerskich przedmiotów znów zagościły radosne kolory.

Renoma marki Villeroy & Boch

Niemiecki producent porcelany, szkła, kryształów i sztućców, Villeroy & Boch, świetnie znany jest miłośnikom współczesnego designu. Kolekcje Villeroy & Boch słyną z doskonałej jakości i iście niemieckiej perfekcji wykonania. Ponad 250-letnia tradycja zobowiązuje. Starannie dopracowane detale zastawy stołowej nie wykluczają bynajmniej jej uroku. Wręcz przeciwnie – porcelana Villeroy & Boch nie przytłacza surowym czy zimnym rysem projektów. Elegancja, domowy charakter i ponadczasowe piękno to cechy przedmiotów codziennego użytku, które chętnie widzimy w swoim otoczeniu.

“Kwiatowa” lista prezentów ślubnych

Przygotowałam dla Was krótki spis dotyczący elementów kolekcji Mariefleur. Lista prezentów ślubnych uwzględniająca te piękne naczynia z pewnością będzie pełniejsza :)

Propozycje prezentów ślubnych:

  • Serwis obiadowy Mariefleur (złożony z 6 lub 12 talerzy obiadowych, 6 lub 12 talerzy głębokich, talerza do serwowania Gourmet Mariefleur, 6 lub 12 talerzy sałatkowych).
  • Serwis kawowy Mariefleur (6 lub 12 filiżanek do kawy ze spodkami/ 6 lub 12 filiżanek do espresso ze spodkami/ 6 lub 12 kubków do latte macchiato, cukiernica, mlecznik).
  • Serwis śniadaniowy Mariefleur (6 lub 12 talerzyków sałatkowych, 6 lub 12 miseczek, 6 lub 12 filiżanek śniadaniowych ze spodkami/ 6 lub 12 kubków, dzbanek na mleko, cukiernica).
  • Misa na sałatę Mariefleur
  • Miseczki do dipów
  • Półmisek Mariefleur

Kolekcja Mariefleur marki Villeroy & Boch z pewnością niepozbawiona jest romantycznego rysu – a to czyni ją wymarzonym prezentem ślubnym. Subtelny, lecz jednocześnie wyrazisty wzór kwiatowy sprawi, że na elegancko nakrytym stole i w jadalni młodego małżeństwa zagości pierwiastek żeński. A przecież to właśnie działanie kobiecej ręki sprawia, że dom jest ciepłym, bezpiecznym i pięknym miejscem :) Zarówno porcelanowe naczynia, jak i pełne uroku kieliszki okażą się gustownym i praktycznym prezentem ślubnym.