Przybory kuchenne zawsze w modzie

Kuchnia to miejsce, gdzie większość osób spędza mnóstwo czasu, często korzystając z wielu gadżetów i udogodnień. Jeśli gospodarz lubi gotować, warto pomyśleć nad gadżetami, które ułatwią mu wykonywanie pewnych kuchennych czynności lub będą uzupełnieniem podstawowego wyposażenia.

Dobrym pomysłem może być na przykład zestaw noży do serów Legnoart Latte Vivo Wenghe, który z pewnością będzie oryginalnym prezentem nie tylko dla miłośników gotowania. Jeżeli jednak nasz gospodarz jest prawdziwym mistrzem w przyrządzaniu potraw, to na pewno ucieszy się z kompletu noży projektu słynnego Jamie'go Oliver - w bloku z jasnego drewna będą pasować zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznej, kuchni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktyczne i piękne

Doskonałym pomysłem na prezent na nowe mieszkanie może być zastawa stołowa. Obecnie projektanci prześcigają się w tworzeniu fantazyjnych kształtów naczyń, oryginalnie zdobionych, nawiązujących do poprzednich epok czy też dekorowanych za pomocą nowoczesnych, abstrakcyjnych wzorów.

Przykładem może być serwis obiadowo-kawowy NewWave marki Villeroy & Boch, którego faliste linie i ostrokątne kształty mogą przywodzić na myśl parawany na tle falującego morza z wakacyjnej plaży. Taki prezent na pewno spodoba się każdemu, kto ceni sobie oryginalny styl.

Polecamy również: serwis obiadowy

A może bon prezentowy?

Praktycznym prezentem mogą być również bony prezentowe. Podarowanie gospodarzowi bonu do wykorzystania w konkretnym sklepie to doskonały pomysł wówczas, gdy nie znamy jego preferencji, a zależy nam na tym, aby prezent spełnił jego oczekiwania. Gospodarz sam wybierze sobie dodatek zgodnie z własnym gustem, a my w ten sposób unikniemy ryzyka podarowania nietrafionego prezentu.