Vetrostyle

Stylowe, niezwykle eleganckie akcesoria do kominków, stojaki na wino i inne akcesoria wyposażenia wnętrz marki Vetrostyle zachwycają wyszukanym designem i doskonałą, harmonijną kompozycją. Te pełne uroku przedmioty powstają w wyniku prawdziwej pasji i z miłości do piękna. Perfekcja wykonania i dbałość o staranne wykończenie zaowocowały prawdziwymi małymi arcydziełami współczesnej sztuki użytkowej. Doskonale pasują one do stylowo urządzonych pomieszczeń – zarówno tych nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Subtelnego piękna nigdy za wiele.

Vetrostyle to producent, który w swoich projektach korzysta przede wszystkim ze szkła – uzupełnionego o elementy wykonane ze stali nierdzewnej, drewna i innych szlachetnych materiałów. To wszystko sprawia, że te piękne przedmioty codziennego użytku zdają się być "zawieszone w próżni" – projekt ma niezwykle lekką, delikatną formę i subtelne linie. Nowoczesne rozwiązania designerskie sprawiają, że nawet duże gabarytowo akcesoria wyposażenia wnętrz nie są "ciężkawe", nie przytłaczają i nie dominują nad otoczeniem. Subtelna elegancja, ponadczasowy urok i delikatność to znaki rozpoznawcze przedmiotów sygnowanych marką Vetrostyle.

Vetrostyle to polska marka, która wypracowała już sobie pewną renomę na rynku. Ogromna dbałość o najdrobniejsze szczegóły i staranność wykonania gwarantują solidność, wytrzymałość, trwałość i wysoką jakość akcesoriów kominkowych, stojaków na wino i innych artykułów wyposażenia wnętrz. Ręczne wykonanie w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem to recepta na sukces dla tej firmy.