Lubimy wręczać alkohol w ramach prezentu – nie tylko ślubnego. Nawet jeśli trunek jest doskonałej jakości, wydaje się nieco zbyt skromnym upominkiem ślubnym. Dlatego warto pomyśleć wcześniej o uzupełnieniu naszej niespodzianki dla Młodej Pary, chociażby o elegancki komplet szklanek do drinków. Jeśli pragną Państwo podarować nowożeńcom coś gustownego, ekskluzywne szkło jest doskonałym pomysłem. Wyjątkowa zawartość w pięknym opakowaniu z pewnością zachwyci małżonków. Jednocześnie komplet złożony ze szklanek i butelki szlachetnego trunku to wspaniałe rozwiązanie podarunkowe w przypadku dalszej rodziny, znajomych lub współpracowników.

Skoro mowa już o klasycznym pięknie i szlachetności, jako przykład eleganckiego prezentu ślubnego nasuwa mi się na myśl w pierwszej kolejności kolekcja Rosendahl Grand Cru. Świetnie znają ją wielbiciele skandynawskiego nurtu w sztuce użytkowej. Okazuje się, że Rosendahl ma w swojej ofercie również przepiękne szklanki do drinków. Oczywiście są one ozdobione charakterystycznymi pionowymi żłobieniami. To ascetyczne zdobienie sprawia, że szklane naczynia prezentują się lekko i subtelnie – wręcz delikatnie. Nawet w przypadku szklanek do drinków, które zazwyczaj są nieco ciężkawe. Naczynia mają grubsze dno, które pięknie podkreśla na przykład bursztynową barwę whiskey, ale nie tracą przy tym swojej designerskiej świeżości. Nic dziwnego, że kolekcja Grand Cru marki Rosendahl cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem na całym świecie.

szklanka do whisky Rosendahl Grand Cru

Designerzy współpracujący z Rosendahl pomyśleli również o wielbicielach tak modnych ostatnimi czasy long drinków. W ofercie skandynawskiego producenta ekskluzywnych naczyń znajdą Państwo więc także eleganckie wysokie szklanki. Podobnie jak w przypadku szklanek do whiskey, wykonano je z materiałów najwyższej jakości, a mianowicie – ze szkła kryształowego. Dzięki temu naczynia są trwałe i z pewnością przetrwają próbę czasu. Zdradzę Państwu jednak sekret rosendahlowskich designerów. Tak często sięgają oni po szkło kryształowe w swoich projektach, ponieważ szczególnie wytwornie prezentuje się ono w blasku świec. Materiał ten w niesamowity sposób załamuje światło białe. Naczynia są więc niejako stworzone na wyjątkowe okazje. Doskonały pomysł na prezent ślubny ;)

szklanka Rosendahl

Jako uzupełnienie kolekcji Grand Cru sprawdzą się również eleganckie kieliszki do wódki. Mogą Państwo podarować je osobno, jednakże szczególnie pięknie prezentują się w towarzystwie większych szklanek do drinków. Również wykonano je ze szkła kryształowego najwyższej jakości. Mają grube dno, które dodaje im elegancji. Pionowe żłobienia zdobią w przypadku kieliszków do wódki właśnie owo grube denko – nietypowe rozwiązanie jak na kolekcję Grand Cru. Te przepiękne naczynia łączą w sobie ponadczasową elegancję i nowoczesność wraz z jej skoncentrowaniem na funkcjonalności. Komplet złożony ze szklanek do whiskey, szklanek do long drinków oraz stylowych kieliszków do wódki na pewno będzie pełnym szlachetnego piękna upominkiem ślubnym.

Jeśli szukają Państwo niebanalnego prezentu ślubnego, kolekcja Rosendahl Grand Cru oferuje wiele wariantów upominkowych. Z pewnością gustowne, designerskie naczynia przypadną do gustu Parze Młodej, która będzie potrafiła docenić wysmakowane przedmioty codziennego użytku. Wybór elementów należących do większych kolekcji daje możliwość uzupełniania prywatnego zbioru. Jeśli na liście prezentów ślubnych znajdują się naczynia z serii Grand Cru, młodzi małżonkowie z pewnością docenią Państwa starania w przygotowaniu niezapomnianego prezentu.