stojak na wino Vetrostyle

I tym razem przygotowałam dla Was pomysł na nietypowy, oryginalny prezent ślubny. Stojaki na wino nie są być może najpopularniejszą formą ślubnego upominku, trudno jednak odmówić im klasy i elegancji. Sprawdzą się zatem na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Najważniejszy Dzień w Życiu Dzisiaj chciałabym zaprezentować dwa wyjątkowe, nowoczesne stojaki na wino Vetrostyle, które każdemu wnętrzu nadadzą niepowtarzalny charakter. Znajdziecie tutaj również kilka porad na temat wręczania tego typu prezentów.

stojak na wino

 Duży stojak na wino Vetrostyle

Stojak na 12 butelek wina wspaniale prezentuje się nie tylko we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu. Rzadko kiedy udaje się osiągnąć taki efekt dekoracyjny – butelki sprawiają wrażenie, że zawieszono je w powietrzu. Minimalistyczny rys przeplata się w tym wypadku z nieco modernistyczną formą. Całość wykonano z najwyższej klasy materiałów: stali szlachetnej, doskonałego gatunkowo drewna i hartowanego szkła o dużej wytrzymałości na rozmaite zniszczenia.

Małe też jest piękne

W ofercie producenta znajduje się również mniejszy odpowiednik słynnego stojaka na wino. Jeśli przyszłym małżonkom wystarczy podstawka na 3 lub 6 butelek, nie zastanawiajcie się długo nad tym, który ze stojaków wybrać. W tym wypadku doskonale sprawdza się powiedzenie, że małe jest piękne. Niski stojak na wino jest równie elegancki i efektowny, co jego większa wersja. Dyskretny urok przedmiotu i jego subtelna dekoracyjność z pewnością nie pozostaną bez wpływu na całą aranżację wnętrza.

stojak na wina

 Od kogo i dla kogo taki prezent?

Stojaki na wino Vetrostyle sprawdzą się w roli upominku ślubnego szczególnie wówczas, gdy Państwo Młodzi uwielbiają delektować się rozmaitymi gatunkami szlachetnych trunków. Często bywa jednak tak, że nawet jeśli gospodarze domu nie gustują w napojach alkoholowych, stojak może okazać się praktycznym dodatkiem do aranżacji pomieszczenia – winem częstowani są bowiem goście. Z pewnością nie wahajcie się przygotować taki prezent, gdy przyszli małżonkowie mają w swoim domu elegancki barek lub piwniczkę na wino. Kto jednak może podarować stojak na wino? To dobry pomysł na wspólny prezent od kolegów z pracy czy grupy przyjaciół.

Elegancki prezent ślubny nie może być banalny. Stojak na wino to nie lada gratka dla koneserów szlachetnych trunków i miłośników nowoczesnego design’u. Bez obaw możecie podarować produkty marki Vetrostyle wszystkim tym, którzy docenią zalety praktyczne i estetyczne tych niezwykłych przedmiotów codziennego użytku. Para Młoda z pewnością zostanie “zaopatrzona” we wszystkie potrzebne w domu akcesoria – elegancki stojak będzie wówczas idealnym uzupełnieniem ślubnej wyprawki.

 

Polecamy eleganckie i stylowe prezenty ślubne w sklepie NamoimStole.pl