1. Zastawa stołowa

Nowożeńcy oczekują prezentów, które ułatwią im odnalezienie się w nowej życiowej sytuacji. Rozpoczęcie wspólnego życia dla nich również będzie dużym wydatkiem, szczególnie, gdy wesele będzie wystawne. W takim przypadku zastawa stołowa może być dla nich wydatkiem z głowy. Jest to rzecz, która powinna znaleźć się w każdym domu. W kwocie 1000 złotych jesteśmy w stanie kupić naprawdę wysokiej jakości zastawę, wykonaną z porcelany. Będzie mogła posłużyć również jako komplet na szczególne okazje. Warto ją spersonalizować np. poprzez dodanie inicjału.

 

2. Komplet sztućców

Kolejny z prezentów mających znacznie praktyczne. Podobnie jak w przypadku zastawy stołowej jest to rzecz, która powinna znaleźć się w każdym domu. W ustalonym budżecie możemy kupić duży zestaw, składający się z ponad 45 elementów. Najlepszej jakości będą sztućce wykonane ze stali szlachetnej. Wybierajmy taki zestaw, który będzie zapakowany w ozdobne pudełko lub przenośną walizkę. Ułatwi to ich używanie i zachowanie ich wszystkim w komplecie. Mogą być używane jako podstawowy komplet lub tez na specjalne okazje i ważne uroczystości.

 

3. Aparat fotograficzny

Każe wesele kończy się podróżą poślubną, która jest czasem relaksu i odpoczynku po nadmiarze emocji związanych z organizacją przyjęcia. Podarowanie młodej parze aparatu fotograficznego jest świetnym pomysłem, który zachęci ich do robienia zdjęć z wyjazdu. Dzięki temu zyskają wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć. W ten cenie nie kupimy lustrzanki cyfrowej z górnej półki, ale możemy nabyć wysokiej jakości kompakt lub hybrydę. W zupełności wystarczą do wykonywania amatorskich zdjęć z podróży, jak również posłużą w tym celu przez wiele kolejnych lat.

 

4. Robot sprzątający 

Z jednej strony bardzo przydatna rzecz, z drugiej jedynie gadżet. Roboty sprzątające są coraz popularniejsze, a zwłaszcza wśród osób zabieganych i zmęczonych pracą. Jego funkcją jest automatycznie odkurzanie podłogi, dywanów oraz wykładzin. Użytkowanie robota jest bajecznie proste – samodzielnie znajduje powierzchnię do wysprzątania, porusza się pomiędzy pomieszczeniami, jak również unika przedmioty. Świetny pomysł na prezent, który spodoba się każdej parze.

 

5. Weekend w SPA 

Prezenty ślubne nie zawsze muszą być praktyczne. Mogą być również te chwilowe, które zapewnią dużo radości w określonym momencie. Do takich zaliczyć można wyjazd do SPA. W cenie 1000 złotych jesteśmy w stanie zafundować weekend pełnych wrażeń dla dwojga. Dzięki masażom i zabiegom relaksacyjnym młoda para odpręży się po trudnym okresie, pełnym stresu związanym z przygotowaniami do ślubu.