porcelana grand cru soft rosendahl

Wytrawni znawcy współczesnej sztuki użytkowej doskonale znają przepiękne, zachwycające ponadczasowym urokiem naczynia z kolekcji Grand Cru, które znajdują się w ofercie duńskiego producenta wysokiej jakości zastawy stołowej - marki Rosendahl. Stosunkowo niedawno na rynku pojawiła się porcelana i szkło z linii rozszerzającej tę stylową serię - garnitur stołowy Grand Cru Soft. Niemal natychmiast zyskał on popularność i uznanie na rynku międzynarodowym, a to za sprawą wysublimowanego designu, bezpretensjonalności i niepospolitego uroku. Łagodne linie w połączeniu z charakterystycznymi dla kolekcji Grand Cru żłobieniami szybko znalazły swoich zwolenników i trudno się temu dziwić!

Porcelana Grand Cru Soft swoją nazwę zawdzięcza opływowym kształtom, delikatnym liniom oraz "organicznym" inspiracjom, które widoczne są w projekcie tych niezwykłych naczyń. Rzeczywiście, gdyby porównać tę linię naczyń do serii Grand Cru, jest ona o wiele bardziej "miękka", subtelna, "cieplejsza". Surowe piękno i chłodny skandynawski design ustąpiły w tym przypadku pola nieco bardziej wysublimowanym zabiegom designerskim. To wszystko sprawia, że naczynia z kolekcji Grand Cru Soft wprowadzają na stół miłą, domową atmosferę. Ich ponadczasowy, uniwersalny urok sprawia, że wspaniale sprawdzą się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i na wyjątkowe okazje. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie nie tylko zestaw śniadaniowy dla dwojga, ale i serwis obiadowy Grand Cru Soft dla 12 osób.

Wszystkie naczynia Grand Cru Soft - porcelanowe i szklane, ozdobione są podłużnymi żłobieniami, tak charakterystycznymi dla wszystkich akcesoriów kuchennych Grand Cru wyprodukowanych przez Rosendahl. Dzięki nim zastawa stołowa z tej linii jest rozpoznawalna na całym świecie. I ma również jeszcze jedną zaletę - kolekcje Grand Cru i Grand Cru Soft wspaniale się uzupełniają. Można je łączyć na wiele sposobów, tworzyć indywidualnie skomponowane zestawy - zgodnie z własnymi potrzebami, gustem i wystrojem kuchni lub jadalni. Ogromna różnorodność obu kolekcji daje nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych.

Porcelana Grand Cru Soft wspaniale sprawdzi się w roli pomysłu na gustowny upominek, a w szczególności - na prezenty ślubne. Jeśli szukasz podarunku na urodziny dla bliskiej osoby, zwróć uwagę na filiżankę do kawy lub kubek z delikatnej porcelany najwyższej jakości w ciepłym odcieniu bieli, o pękatym kształcie, który wspaniale pasuje do dłoni. Dla tych, którzy szukają upominku dla dwojga (na rocznicę ślubu, dla gospodarzy domu) możemy polecić komplet dwóch kubków termicznych o podwójnej ściance, która chroni dłonie przed wysoką temperaturą napoju. Natomiast w roli eleganckiego prezentu ślubnego wspaniale sprawdzi się elegancki serwis obiadowy, serwis obiadowo - kawowy lub serwis do kawy. Poszczególne zestawy i pojedyncze elementy linii Grand Cru Soft przyszła Para Młoda może umieścić na swojej Liście Prezentów Ślubnych, którą łatwo założyć na stronie internetowej naszego sklepu.

Przepiękna porcelana Grand Cru Soft Rosendahl zachwyca szlachetną prostotą, subtelną elegancją, niewymuszonym urokiem i ciepłym, domowym charakterem. Te wspaniałe naczynia mogą być używane na co dzień - czyniąc nasze życie piękniejszym, wygodniejszym i prostszym (przynajmniej odrobinę ;) ), a także podczas wyjątkowych uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół - wówczas uświetnią spotkanie przy stole swoim szlachetnym rysem i eleganckim charakterem. Kolekcja Grand Cru Soft jest pod tym względem uniwersalna i ponadczasowa. Jeśli chcielibyście sami przekonać się, jak delikatna i piękna jest porcelana marki Rosendahl, zapraszamy do zakupienia zestawu testowego :)

serwis obiadowy grand cru soft rosendahlnaczynia grand cru soft rosendahlszklanki grand cru soft rosendahl