porcelana Artesano Provencal Verdure

Wśród nowości w naszym sklepie znajduje się kolekcja Artesano Provencal Verdure marki Villeroy & Boch. W jej skład wchodzą prześliczne porcelanowe naczynia ozdobione uroczym prowansalskim motywem kwiatowym, dzięki któremu każde spotkanie przy stole przeniesie Ciebie i Twoich bliskich w letnie popołudnie jednego z najpiękniejszych regionów Francji. Linia Artesano Provencal Verdure jest kontynuacją serii Artesano Original tego samego producenta – stanowi jej uzupełnienie i rozwinięcie. Z powodzeniem można jednak skompletować serwis obiadowy lub serwis kawowy złożony wyłącznie z elementów kolekcji Artesano Provencal Verdure.

Ten piękny garnitur stołowy zachwyca ponadczasowym urokiem. Tradycyjna forma naczyń oraz klasyczne zdobienia sprawiają, że porcelana Artesano Provencal Verdure podkreśli ciepłą, domową atmosferę przy stole. W ofercie naszego sklepu znajdziesz eleganckie półmiski, które urozmaicą nie tylko śnieżnobiały serwis obiadowy Artesano Original, ale i każdy inny komplet porcelany o tradycyjnym charakterze. Pod tym względem naczynia niemieckiego producenta porcelany najwyższej jakości – firmy Villeroy & Boch, są uniwersalne. Nie można odmówić im również ponadczasowości – z pewnością nie wyjdą z mody, a zakup gustownego kompletu bez wątpienia okaże się inwestycją na lata.

Warto bliżej przyjrzeć się zdobieniom inspirowanym Prowansją. Delikatne kwiaty i subtelny ornament na rantach doskonale ze sobą współgrają. Co więcej, motywy zdobnicze występują zarówno na zewnętrznych, jak i wewnętrznych częściach naczyń – tak jak w przypadku stylowych miseczek i misek. Ornamenty są starannie dopracowane i podkreślają ciepły, domowy charakter porcelany. Jednocześnie wzór jest bardzo prosty, dlatego nawet w dość nowoczesnych aranżacjach stołowych kolekcja Artesano Provencal Verdure sprawdzi się wyśmienicie! Serwis obiadowy złożony z elementów wchodzących w skład tej pięknej linii pasuje w szczególności do skandynawskiego nurtu w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Porcelana Artesano Provencal Verdure jest nie tylko niezwykle piękna, ale i funkcjonalna. Producent, marka Villeroy & Boch, zadbał o to, by wszystkie naczynia z tej linii były praktyczne i komfortowe w użytkowaniu na co dzień – dlatego też można je bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Niemiecki wytwórca porcelany, marka Villeroy & Boch, wkłada wiele wysiłku w to, by do Twoich rąk trafiły naczynia najwyższej jakości – wykonane z materiałów najwyższej klasy, wyprodukowane z iście niemiecką perfekcją i staranności, w harmonijny sposób łączące w sobie wysmakowany design z funkcjonalnością.

Porcelana Artesano Provencal Verdure marki Villeroy & Boch stanowi interesujące rozwinięcie kolekcji Artesano Original. Ciekawostką jest, że włoskie słowo „artesano” znaczy „rzemieślnik” – określenie to świetnie oddaje prostotę tej linii naczyń i jej bezpretensjonalność. Uroczym naczyniom Artesano Provencal Verdure nie brakuje jednak pewnej szlachetności i elegancji. Tych cech nadają im nie tylko śliczne wzory kwiatowe i roślinne, ale również piękna, klasyczna forma naczyń. Jesteśmy przekonani, że indywidualnie skompletowany serwis obiadowy, serwis kawowy, zestaw śniadaniowy albo pojedyncze elementy kolekcji Artesano Provencal Verdure będą niebanalną ozdobą Twojego stołu :)

naczynia Artesano Provencal Verdure

serwis obiadowy Artesano Provencal Verdure