Nuance

Nuance do duńska marka, w ofercie której znajdują się eleganckie, subtelnie piękne i stylowe przedmioty codziennego użytku – naczynia i artykuły wyposażenia wnętrz. Prostota, lekkość formy i urzekająca elegancja to cechy rozpoznawcze produktów sygnowanych tą marką. Nic dziwnego, że stały się one popularne i rozpoznawalne na całym świecie, a ich twórcy – to laureaci licznych wyróżnień i nagród. Skandynawski styl wzorniczy w najpiękniejszej odsłonie – nie lada gratka dla miłośników współczesnej sztuki użytkowej!

Nieustający rozwój twórczy – oto dewiza marki Nuance. Unikalne, ponadczasowe i uniwersalne elementy wyposażenia domu z pewnością znajdą swoje miejsce w pomieszczeniach urządzonych ze smakiem i dużą dbałością o najmniejsze detale. Każdy, najmniejszy nawet element linii produktów sygnowanych marką Nuance jest bowiem starannie dopracowany i perfekcyjnie wykończony. Przedmioty te powstają z miłości do piękna, powstały z prawdziwej pasji. Ze skandynawską firmą współpracują najlepsi projektanci: Mads Odgård, Marcus Vagnby, Karina Mencke, Ejje Lundgren, Carl & Carl, Poul Jepsen, Bennie Peder Smiszek Pedersen, Thomas Carlsen, Bo Junker, Antonio Sena oraz Iben Schjær-Jacobsen.

Filozofię marki Nuance można odczytać w jej nazwie. Drobne, starannie dopracowane szczegóły w połączeniu z funkcjonalnym stylem skandynawskim to niuans, który wyróżnia firmę od wielu jej podobnych. Marka Nuance oferuje produkty eleganckie i estetyczne, jeśli chodzi o design i innowacyjne oraz praktyczne jednocześnie.