Jeśli poszukujecie pomysłu na tradycyjny prezent ślubny, elegancka porcelana stołowa z pewnością się sprawdzi. Na żadnym weselu nie może zabraknąć tego typowego upominku. Ten fakt nie oznacza jednak, że ślubny podarunek musi być sztampowy i nudny. Kolekcja Green Garland Villeroy & Boch jest dowodem na to, że nawet najbardziej konwencjonalny prezent ślubny może być prawdziwą perełką i ogromną radością dla obdarowanej Pary Młodej.

Serwis obiadowy Green Garland Villeroy & Boch

W czym tkwi wyjątkowość porcelany Green Garland? Niewątpliwie w przepięknych zdobieniach! Delikatny motyw roślinny wspaniale prezentuje się na stole, podkreślając jego ciepły, domowy charakter. Taka porcelana idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania, jest bowiem bardzo praktyczna. Niedzielny obiad czy proszone śniadanie podane na takiej zastawie z pewnością pozwoli domownikom i zaproszonym przez gospodarzy gościom zapomnieć o codziennych obowiązkach i miło spędzić czas w gronie najbliższych.

pocelana Green Garland Villeroy & Boch

Kolekcja Green Garland pojawiła się na rynku w 2009 roku i cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Naczynia te – mimo że reprezentują najnowsze trendy designerskie, nie tracą swojego tradycyjnego rysu. Motyw roślinny i łagodna, opływowa forma naczyń podkreślają subtelną elegancję kolekcji. Nawet najmniejszy talerzyk czy filiżanka dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Każde naczynie ma wygodny w użytkowaniu kształt, a nieco pękata forma dodaje im tylko uroku. Naczynia Green Garland dostępne są na rynku w pojedynczych egzemplarzach. Takie rozwiązanie daje dużo możliwości pod względem wybierania prezentu czy też dokupywania kolejnych elementów, na przykład w prezencie rocznicowym.

Poniżej znajdziecie przykładową listę prezentów ślubnych:

• 6 lub 12 talerzy głębokich (do wyboru owalne i okrągłe)

• 6 lub 12 talerzy obiadowych (do wyboru owalne i okrągłe)

• talerz do serwowania 34 cm lub 42 cm

• miska owalna

• 6 lub 12 filiżanek śniadaniowych

• 6 lub 12 miseczek śniadaniowych.

Powyższa lista stanowi tylko przykład. Z elementów kolekcji Green Garland można stworzyć również piękny zestaw filiżanek do espresso wraz ze spodeczkami lub komplet kubków do Latte Macchiato. Będą one pięknie prezentowały się na stole młodych małżonków. Kolekcja Green Garland zachwyca ponadczasowym urokiem. Jest dowodem na to, że tradycyjny design zawsze jest w modzie i sprawdzi się na każdym stole – również na jego nowoczesnej odsłonie. Marka Villeroy & Boch słynie z doskonałej jakości wykonania przedmiotów codziennego użytku. Starannie dopracowane detale i solidne materiały użyte do wyprodukowania naczyń sprawiają, że są one wytrzymałe i z pewnością przetrwają próbę czasu.