Iris

Iris Barcelona to hiszpański producent opakowań na kanapki i lunche oraz butelek na napoje. Dużą popularność zyskał dzięki wysokiej jakości oferowanych artykułów codziennego użytku – marka Iris jest bowiem rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Od wielu już lat zaskakuje swoich odbiorców innowacjami designerskimi i pomysłowym wzornictwem. Stworzone z wielką pasją i dbałością o najdrobniejsze detale opakowania na kanapki, torebki na lunche i butelki na napoje są niezastąpione w każdym domu – można je zabrać do szkoły, pracy i na wycieczkę.

Marka Iris Barcelona promuje zdrowy styl życia. Czyż nie o wiele lepiej jest zabrać z domu przygotowane wcześniej smaczne i pożywne drugie śniadanie, które będzie stanowiło zdrową alternatywę dla fast foodów i innych tłustych lub słodkich przekąsek? Z pewnością tak! Oprócz tego ten hiszpański producent opowiada się za ekologicznymi rozwiązaniami – pomysłowe produkty marki Iris to przecież kolejny krok przeciw foliowym opakowaniom, które tak często towarzyszą nam na co dzień.

Wszystkie opakowania na kanapki i torebki na lunche marki Iris wyposażone są w termoizolacyjną warstwę, która sprawia, że jedzenie dłużej pozostaje świeże i smaczne. Pomysłowy design to jednak nie wszystko. Oprócz praktycznych rozwiązań projektowych, designerzy współpracujący z marką Iris zadbali również o stronę estetyczną oferowanych artykułów – opakowania na kanapki dla dzieci są niezwykle kolorowe i wesołe, torebki na lunche dla młodzieży zaskakują niebanalnym stylem, a kolekcja toreb i kuferków dla dorosłych wprawia w zachwyt dopracowanym designem.