grand cru oven-proof rosendahl

Kamionkowe formy do pieczenia i naczynia żaroodporne z linii Grand Cru Oven-proof pięknie prezentują się na stole. Dzięki nim każde ciasto, zapiekanka, lasagne, danie quiche czy tarta staną się prawdziwie królewską ucztą :) Wiele osób ma kłopot z podawaniem dań z piekarnika na stół, a tymczasem najważniejsze jest estetyczne, eleganckie naczynie. Kolekcja Grand Cru Oven-proof marki Rosendahl jest tak różnorodna, że - jesteśmy przekonani - każdy znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego. Wówczas z przyjemnością zaprosisz do stołu najbliższych - domowników i przyjaciół. Designerskie dodatki stołowe urozmaicą każdą aranżację stołową, a przy tym są niezwykle praktyczne i funkcjonalne.

Stylowe formy do pieczenia i naczynia żaroodporne Grand Cru Oven-proof wyprodukowane przez duńską markę Rosendahl pozbawione są zbędnych ozdobników i wspaniale reprezentują skandynawski nurt we współczesnej sztuce użytkowej. Ich ascetyczne piękno, subtelna elegancja i szlachetny rys sprawiają, że same w sobie stanowią małe arcydzieło nowoczesnego wzornictwa przemysłowego. Naczynia te stworzono jednak z myślą o tym, by nie tylko zdobiły stół, ale i podkreślały walory estetyczne jedzenia, które jest w nich podawane. Do dań warstwowych zdecydowanie lepiej wybrać przezroczyste naczynia żaroodporne - pięknie wyeksponujesz w nich wygląd potrawy. Zanim ustawisz na stole gorące naczynie prosto z piekarnika, połóż na blacie podstawkę - wówczas unikniesz uszkodzenia stołu i obrusa.

Wszystkie naczynia z kolekcji Grand Cru Oven-proof marki Rosendahl ozdobione są jedynie charakterystycznymi pionowymi żłobieniami. To znak rozpoznawczy linii Grand Cru, który przydaje jej elegancji i szlachetnego rysu. Piękne w swojej prostocie akcesoria kuchenne Grand Cru Oven-proof są jednak na tyle uniwersalne, że doskonale uzupełnią zarówno klasyczny, jak i nowoczesny serwis obiadowy. Niezależnie od tego, jakie naczynie Grand Cru Oven-proof wybierzesz, z pewnością uświetni ono chwile spędzane przy stole wspólnie z najbliższymi.

Naczynia do zapiekania z kolekcji Grand Cru Oven-proof są wielofunkcyjne. Co to oznacza w praktyce? Otóż można ich używać również na przykład jako mis na sałatki. Prosty i lekki design sprawia, że naczynia te świetnie nadają się do tego celu. Sprawdzą się także jako naczynia do przechowywania żywności. Co ważne, można je myć w zmywarkach do 55 stopni Celsjusza i zamrażać w zamrażalnikach. Naczynia żaroodporne sygnowane marką Rosendahl są zatem bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Natomiast formy do pieczenia Grand Cru Oven-proof wykonano z wysokiej jakości kamionki o pięknej, glazurowanej, śnieżnobiałej powierzchni i nie trzeba ich wykładać papierem do pieczenia. Nieprzywierająca powierzchnia to nie jedyna zaleta tych eleganckich naczyń. Można ich używać w kuchenkach mikrofalowych, myć w zmywarkach do 50 - 55 stopni Celsjusza i oczywiście używać w piekarnikach. Na rynku dostępna jest forma w kształcie okrągłym oraz owalnym - ta ostatnia w trzech rozmiarach, które doskonale do siebie pasują, dzięki czemu łatwo je przechowywać w kuchennej szafce.

Formy do pieczenia i naczynia żaroodporne Grand Cru Oven-proof marki Rosendahl zachwycają subtelną elegancją, ascetycznym pięknem i szlachetną prostotą. Wspaniale uzupełniają serwis obiadowy skomponowany z elementów wchodzących w skład kolekcji Grand Cru, a także innych garniturów stołowych - zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym rysie. Te piękne naczynia stanowią doskonały przykład skandynawskiej szkoły we współczesnej sztuce użytkowej. Jeśli szukasz pomysłu na gustowny, designerski prezent, koniecznie obejrzyj kolekcję Grand Cru Oven-proof.

forma do pieczenia grand cru oven-proof rosendahl

naczynia żaroodporne Grand Cru Rosendahl