Contento

Contento to niemiecka marka wysokiej jakości przedmiotów codziennego użytku: naczyń, artykułów wyposażenia kuchni i akcesoriów kuchennych. Za firmą stoi ponad 130-letnia tradycja w produkcji precyzyjnych wyrobów szklanych. Dzisiaj oferta tej marki jest o wiele bardziej różnorodna. Firma rozwija się, a innowacje designerskie znajdują odzwierciedlenie w nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych, które nie pozbawiają przedmiotów codziennego użytku funkcjonalności i aspektów praktycznych.

Piękne, bajecznie kolorowe, niezwykle pomysłowe artykuły kuchenne i akcesoria wyposażenia wnętrz marki Contento wspaniale sprawdzają się w roli upominków. Stanowią doskonały pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy, dla gospodarzy czy rocznicowy. Ogromna różnorodność oferowanych przez Contento produktów sprawia, że każdy znajdzie w ofercie tego producenta wymarzony podarunek dla bliskiej osoby lub dla pary. A jest w czym wybierać! Akcesoria kuchenne sygnowane tą marką przyciągają wzrok i stanowią niebanalną ozdobę kuchni lub jadalni. Nie lada gratka nie tylko dla kolekcjonerów współczesnej sztuki użytkowej!

Eleganckie, nowoczesne i niezwykle estetyczne przedmioty codziennego użytku marki Contento to dowód na to, że współczesna sztuka użytkowa nie musi być nudna. Ba! Może być nawet zabawna! Nietypowe rozwiązania, ciekawe innowacje i szczypta poczucia humoru sprawiają, że najdrobniejsze nawet produkty zyskują unikatowy charakter i nie znajdują sobie równych. Nie tracą przy tym nic ze swojej stylowości, wysokiej jakości i szlachetności.