Porcelana Anmut Flowers

Od niedawna w ofercie naszego sklepu znajduje się śliczna, stylowa kolekcja porcelany marki Villeroy & Boch – linia Anmut Flowers. Stanowi ona rozwinięcie i uzupełnienie popularnej serii Anmut, która pierwszy raz na rynku pojawiła się w 1920 roku. Naczynia te zaprojektował znany niemiecki designer, Karl Leutner. Trudno dziwić się, że kolekcja Anmut kojarzona jest ze szlachetną prostotą i wysublimowaną elegancją. Porcelana Anmut Flowers wspaniale dopełnia serwis obiadowy ze śnieżnobiałej porcelany, ale może stanowić również osobną całość.

Porcelana stołowa Anmut Flowers ozdobiona jest przepięknym, niezwykle kolorowym motywem kwiatowym. Co ciekawe, designerzy współpracujący z marką Villeroy & Boch zadbali o zupełnie nowe, nieszablonowe ujęcie wzornictwa. Na czym ono polega? Otóż deseń na każdym naczyniu przypomina bardziej obrazek niż ornament na porcelanie. Warto zwrócić uwagę chociażby na talerze czy półmiski do serwowania z tej interesującej linii naczyń – na nich szczególnie widoczne jest nowatorskie ujęcie motywów zdobniczych. Dzięki temu serwis obiadowy lub serwis do kawy Anmut Flowers stanowi niebanalną dekorację stołu – wnosi do garnituru stołowego dużo świeżości i radości.

W jaki sposób wyeksponować walory estetyczne porcelany Anmut Flowers na stole? Sama w sobie stanowi ona piękną dekorację, ale pojedyncze elementy kolekcji pięknie dopełniają linię Anmut marki Villeroy & Boch. Wystarczy, że do klasycznego, białego serwisu Anmut dołożymy półmisek ozdobiony pięknymi kwiatami, a zyska on zupełnie nowy wygląd. Kolekcja Anmut Flowers wspaniale komponuje się również z naczyniami Anmut My Colour tego samego producenta. Szczególnie pięknie w takim zestawieniu prezentują się talerze Anmut My Colour – można wybrać jeden lub dwa warianty kolorystyczne tych naczyń, by stanowiły barwną „podstawę” kompletu. Jednokolorowe talerze ustawiamy pod każdym nakryciem – wprowadzą na stół odrobinę porządku i harmonii barwnej.

Cała kolekcja Anmut Flowers wykonana jest z porcelany kostnej – materiału najwyższej próby, który wyróżnia się wysokim poziomem bieli i dużą wytrzymałością mechaniczną. Producent, marka Villeroy & Boch, zadbał o to, by do Twoich rąk trafiły naczynia najwyższej jakości, solidnie wykonane i praktyczne. W tym wypadku można mówić o słynnej niemieckiej solidności – nawet najmniejsze elementy pochodzące z tej kolekcji są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, niezwykle starannie wykonane i solidne. To wszystko sprawia, że porcelanę Anmut Flowers można bezpiecznie myć w zmywarkach.

Porcelana Anmut Flowers marki Villeroy & Boch zachwyca ciekawym, radosnym wzornictwem. Sprawdzi się na stole zarówno podczas codziennych posiłków, jak i na wyjątkowe okazje – uświetni każde spotkanie przy stole w gronie najbliższych i przyjaciół. Klasyczny design i ponadczasowy urok tych pięknych naczyń sprawia, że będą one uniwersalną ozdobą stołu. Jednocześnie nie brakuje im nowoczesnego rysu – nietypowy deseń zaskoczy domowników i gości zaproszonych do stołu, wspaniale podkreślając walory estetyczne potraw serwowanych na tych ślicznych naczyniach.

Naczynia Anmut Flowers