Śniadaniówka – absolutne must have

Niezależnie od tego, czy dziecko dopiero wkracza w etap edukacji, czy też kontynuuje naukę, przyda mu się śniadaniówka do przechowywania kanapek. Dzięki temu przygotowane w domu drugie śniadanie dłużej zachowa świeżość, dodatkowo zmniejsza się ryzyko, że kanapka czy owoc się zgniotą, przez co nie tylko nie będą wyglądały zbyt apetycznie, ale mogą przy okazji pobrudzić zawartość plecaka.

W NaMoimStole.pl znajdziesz opakowania na kanapkę w różnych kształtach i kolorach, wykonane z różnego rodzaju materiałów, które pozwolą na przechowywanie drugiego śniadania.

Lunchbox dla wymagających uczniów

Rodzice starają się urozmaicać dzieciom posiłki, zwłaszcza, że te często spędzają w szkole dużo czasu – oprócz zajęć obowiązkowych, mają przecież wiele dodatkowych. Sałatka przygotowywana w domu, kanapka czy owoc mogą być przechowywane razem w lunchboxach dla dzieci, które mają przegródki, uniemożliwiające wymieszanie się jedzenia. Pełnią również podobną funkcję, jak śniadaniówki – zapobiegają wydostaniu się jedzenia do plecaka.

 

Butelka na napoje

Od 1. września 2015 roku sklepiki szkolne musiały wycofać ze sprzedaży wszelkie sztucznie słodzone napoje. Warto przygotowywać napoje dla dziecka w domu. Domowy kompot czy mieszanka herbat zawsze będzie lepsza niż napój kupiony w sklepie przed szkołą. Aby bezpiecznie go przechować tak, aby nie rozlał się, warto zaopatrzyć się w butelkę na napoje dla dzieci. Te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą swój ulubiony.

 

Naczynia i sztućce na wycieczkę

Początek roku szkolnego to jeszcze czas i pogoda, które sprzyjają jednodniowym wycieczkom, które kończą się piknikiem lub ogniskiem. W takich sytuacjach warto zaopatrzyć dziecko w naczynia i sztućce , np. z bohaterami ulubionych bajek. W sklepie znajdują się również naczynia plastikowe, dzięki czemu łatwiej je będzie transportować.

 

Naczynia dla dzieci powinny być nie tylko praktyczne i  spełniać swoją podstawową funkcję – chronić drugie śniadanie w szkole, ale również wyglądać zachęcająco. Wielokolorowe, często z motywami z ulubionymi bohaterami kreskówek czy książek umilą przerwę i czas spożywania posiłku.